CONTACT US - Impact Audience

Chcesz strategicznie budować relacje ze stałą publicznością i otworzyć się na nowe grupy publiczności jednocześnie poprawiając dostępność swojej organizacji?
Zależy Ci na poznaniu konkretnej grupy publiczności lub na szybkim zastrzyku pozytywnej energii?
A może masz inną, konkretną potrzebę albo po prostu chcesz z kimś?

Dzwoń, pisz, wiadomości wysyłaj. Jak Ci wygodniej.
telefon: +48 604 432 911
mail: hello@impactaudience.orgZawsze jesteśmy w gotowości, żeby spotkać się/zdzwonić i pogadać.
Lubimy współpracę. Wewnątrz i na zewnątrz.
Współpracę traktujemy poważnie i bardzo dosłownie: są oczywiście rzeczy, które możemy zrobić za Ciebie/Was, ale najchętniej robimy je z Tobą/Wami.

Chcesz nas lepiej poznać jako organizację i dowiedzieć się co robimy? Większość informacji znajdziesz na tej stronie w jej poszczególnych zakładkach.

Chcesz poznać ludzi, którzy to robią? Sprawdź informacje o nas poniżej.
Agata

Agata Etmanowicz - bezwstydnie lubi ludzi, jej specjalizacją jest “łączenie kropek”. Zadaje dużo pytań i zachęca innych do zadawania pytań, nie ocenia. Projektuje i prowadzi nie tylko warsztaty, ale także procesy i programy dla profesjonalistów_ek w sektorze kultury - branżowo, ponadbranżowo i dla konkretnych organizacji.
W życiu i w pracy kieruje się społeczną pożytecznością. Pomaga tam gdzie może i jak umie.
Uważa, że nie można myśleć o budowaniu publiczności bez dostępności (patrz A²!). Nie tylko pomaga innym, ale sama także koordynuje realizację wydarzeń włączających. Wierzy, że tylko “spokój może nas uratować” i “nie ma rzeczy niemożliwych”.
Agnieszka

Agnieszka Wlazeł - matka założycielka Impactu, kończy doktorat w Leeds, pracuje w całej Europie. Od wielu lat ocenia projekty z ramienia Komisji Europejskiej (nie tylko w obszarze kultury), była też członkinią panelu wybierającego i monitorującego Europejskie Stolice Kultury. Przebyła ciekawą drogę od eksperymentowania z koncepcją audience development w praktyce po zagłębienie się w studia nad publicznością i relacją publiczności ze sztuką. Jako praktyczka kultury powołała do życia wiele organizacji, projektów i rozpoczęła procesy, które trwają do dziś. Wszystkie z nich miały jedną wspólną cechę: realny wpływ na zmianę rzeczywistości (w różnych obszarach). Nie robi niczego “na pół gwizdka”, zawsze całą sobą. Czyta z niezwykłą uważnością, zwraca uwagę na każdy szczegół. Ceni prawdę, więc zawsze można liczyć na jej obiektywny feedback. A my cenimy jej opinie. Dzięki nim wciąż się rozwijamy.
Rafał

Rafał Lis - ten od dostępności w kulturze. Formalnie jest historykiem sztuki. Ma za sobą nie tylko doświadczenie koordynacji dostępności w instytucjach kultury, ale także realizację własnych projektów artystycznych i projektów z zakresu edukacji kulturowej. Pomaga organizacjom i instytucjom kultury w otwieraniu się na wszystkie grupy publiczności - zarówno podpowiadając, szkoląc, jak i wypracowując konkretne narzędzia dostępności w odpowiedzi na konkretne potrzeby. Nigdy nie odmawia pomocy tym, którym zależy na włączaniu różnorodnych grup publiczności do swojego programu.
Lubi codzienne wyzwania związane z dostępnością - jakkolwiek zdarza się, że przez chwilę go frustrują, to później prowadzą do nowych, niestandardowych rozwiązań… Człowiek z kat. “solidna firma” - jak mówi, że zrobi, to znaczy, że zrobi i zrobi to dobrze.
Małgosia

Małgorzata Toogood - zwykle na tzw. backstage’u choć jednocześnie reprezentuje Impact międzynarodowo. Czyta wszystko co piszemy, poprawia, doradza i wspiera nas każdego dnia. Po polsku i po angielsku. Przez lata pracowała w Wielkiej Brytanii jako marketingowiec, co ważne: nie w kulturze, więc czasem “sprowadzania nas na ziemię”, a czasem daje bardzo potrzebną inną perspektywę. Złości się trochę na nas, że nie chcemy współpracować z mediami społecznościowymi i za mało komunikujemy na zewnątrz.
Aleksandra

dr Aleksandra Kołtun - wewnątrz mówimy o niej: piękny umysł. Niezwykle cieszymy się, że od lat stale współpracuje z Impactem wspierając fundację w obszarze badań publiczności. Na co dzień adiunkt na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie. Jej zainteresowania badawcze to: studia nad nauką i technologią, koncepcje rozproszonego poznania, socjologia wiedzy, metodologia nauk społecznych, jakościowe badania społeczne (metodologia teorii ugruntowanej, etnografia poznawcza), kategoria performatywności w badaniach społecznych, innowacje społeczne, wiedza ekspercka w politykach publicznych, zmiana społeczna. Projektuje i koordynuje procesy badawcze, prowadzi warsztaty, zawsze ma otwartość na eksperymentowanie i poszukiwanie nowych narzędzi.

Stopka

Zamknij