WARSZTATY - Impact Audience

Warsztatujemy i szkolimy w różnych obszarach: od wprowadzenia do koncepcji audience development, poprzez planowanie strategiczne, segmentację i badania publiczności, budowanie zaangażowania publiczności, komunikację z publicznością po projektowanie wszystkich działań organizacji/instytucji kultury dostępnych dla wszystkich publiczności. To ostatnie nazywamy A2 od połączenia audience development i accessibility (ang. dostępność). Jak chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to kliknij na A2 w menu tej strony.

Nasze szkolenia i warsztaty to nie tylko wiedza. Naszym celem zawsze jest dostarczenie zastrzyku pozytywnej energii i pakietu inspiracji, a także szansy na spojrzenie na codzienną pracę z innej perspektywy. Dzielimy się wszystkim co wiemy i umiemy, ale w związku z tym, że pracujemy z profesjonalistami_tkami, przede wszystkim tworzymy przestrzeń do wymiany, wzajemnego uczenia się i czerpania z doświadczenia.

Dziś ciężko jest stwierdzić ile warsztatów i szkoleń przeprowadziliśmy_łyśmy. Setki, tysiące?... I choć nigdy nie chodziło nam o ilość, a raczej o jakość, to właśnie ilość pozwala na ciągłe podnoszenie jakości. To co umiemy jest sumą doświadczeń własnych i wielu tysięcy profesjonalistów_tek, których mieliśmy_łaśmy szczęcie poznać po drodze.

Jedno co pozostaje w nas niezmienne to… ciekawość, entuzjazm oraz podchodzenie do każdego nowego wyzwania tak, jakbyśmy robili_ły to po raz pierwszy. Zawsze odrabiamy “pracę domową”. Tak solidnie jak to tylko możliwe.

Jeśli więc chcesz pracować z nami, to daj się poznać - daj nam znać na czym Tobie/Wam zależy, a my zaczniemy projektować…

Stopka

Zamknij