PROGRAMY - Impact Audience

Fundacja Impact jest pionierką w projektowaniu i realizacji długoterminowych programów dla profesjonlistów_ek kultury w obszarze audience development. Pierwszy program został zrealizowany w 2010 roku w Warszawie, a potem w kolejnych polskich miastach (i regionach): w Gdańsku, Lublinie i w Łodzi. W każdym z nich brało udział 10-15 organizacji/instytucji kultury, które wzięły udział w otwartym naborze, a potem przeszły przez proces selekcji.

Na każdy z programów złożyły się szkolenia, warsztaty, wsparcie indywidualnych procesów zmiany oraz praca indywidualna praca uczestników_czek z mentorami_kami.

Każdy z programów był solidnie ewaluowany co było dla nas ważną lekcją do projektowania kolejnych. Na bazie zdobytego doświadczenia powstawały kolejne, w tym także: pierwsze programy dedykowane Europejskim Stolicom Kultury.

Jeśli chcesz wiedzieć jak pracujemy i co robimy z Europejskimi Stolicami Kultury - przejdź do podstrony ESK.

A jeśli rozważasz zrealizowanie programu podnoszącego kompetencje profesjonalistów_ek w swoim mieście, to skontaktuj się z nami bezpośrednio. Każdy z nich jest nieco inny - wszystko zależy od tego, czego potrzebujecie.

Stopka

Zamknij