BADANIA PUBLICZNOŚCI - Impact Audience

Poznanie publiczności jest kluczowym elementem procesu audience development.

Pomagamy zarówno w planowaniu, jak i prowadzeniu badań publiczności. Mamy szczęście pracować z genialnymi badaczami_czkami, którzy_re oprócz ogromnej wiedzy mają też otwarte głowy i lubią eksperymentować wciąż poszukując nowych narzędzi.

Wszystko po to, żeby nie tylko zdobyć odpowiedzi na postawione pytania, ale zapewnić jak najelpsze doświadczenie uczestniczącej w badaniu publiczności.

Często też traktujemy badania publiczności jako rozwiązanie z kategorii “wiele w jednym”, a często wręcz: “przyjemne z pożytecznym” :)

Na przykład facylitujemy projektowanie i wspieramy instytucje/organizacje w samodzielnym prowadzeniu badań publiczności. W ten sposób nie tylko są źródłem wiedzy o publiczności, ale także wpływają na wewnętrzną integrację i wzmacniają proces audience development od środka - rozpoczynając wspólną rozmowę i namysł nt. publiczności i jej potrzeb.

Projektowanie, czy też współprojektowane przez nas narzędzia często są też integralną częścią projektów artystycznych czy edukacyjnych. Stają się metodą na nawiązanie lub pogłębienie relacji z publicznością.

Stopka

Zamknij