AUDIENCE.LAB - Impact Audience

AUDIENCE.lab to autorski i jednocześnie sztandarowy format warsztatowy Fundacji Impact.

AUDIENCE.LAB w bezpiecznych (wręcz laboratoryjnych warunkach) daje możliwość na praktyczne przetestowanie tego jak programować działania z myślą o odbiorcach_czyniach i ich potrzebach. Nie zgadywać, uzupełniać wiedzę… Czyli: rozmawiając z publicznością. Ten niecodzienny format warsztatowy pozwala więc na doświadczenie pryncypiów audience development na żywo, w praktyce, w dialogu z prawdziwymi ludźmi tj. publicznością (lub potencjalną publicznością).

Praca warsztatowa zwykle podzielona jest na etapy: POZNANIE - PROJEKTOWANIE - KOMUNIKOWANIE - TESTOWANIE - PODSUMOWANIE. AUDIENCE.LAB ma więcej niż jeden schemat pracy - wszystko zależy od konkretnej potrzeby. Oryginalnie dwudniowy i prowadzony na żywo, bywa też krótszy oraz w formie on-line lub też hybrydowej. To co jest niezmienne, to oparcie pracy na prawdziwych ludziach, a nie “papierowych”, warsztatowych personach.

To warsztat, który trudno jest opisać, za to wszystko staje się jasne jak się bierze w nim udział. To zawsze dobre doświadczenie.*

* A przynajmniej mówią tak wszyscy_tkie ci i te, którzy brali_ły w nim udział (Nie, nie przechwalamy się. Mamy na to dowody :))

Stopka

Zamknij